Міжнародний науково-практичний круглий стіл

12 травня відбувся міжнародний науково-практичний круглий стіл в рамках вже традиційного Дня науки в ЦНТУ.

Проте, поряд з науковими новаціями разом з нашими партнерами з ЄС, волонтерами з ГО "Територія успіху", представниками органів державної влади та місцевого самоврядування, обговорювали нагальні питання нормалізації економіки країни, пріорітетних інноваційних напрямів її подальшої розбудови.

У рамках заходу учасниками підтримали ініціативу фінансової допомоги ГО "Територія успіху" та їх волонтерам, виручені кошти направляються для гуманітарної допомоги тимчасово переміщеним особам та ЗСУ.

пікери акцентували увагу на багатьох важливих та актуальних аспектах, деякі ключові моменти виступів учасників заходу: PIOTR KOPYCIŃSKI (д.е.н., професор, директор Малопольської школи публічного адміністрування Краківського економічного університету) висловив своє захоплення українським народом в такі тяжкі часи, наголосивши, що багаторічна співпраця і надалі буде продовжуватися та навпаки посилюватися з метою розбудови України. ЦНТУ є партнером Малопольської школи публічного адміністрування Краківського економічного університету в реалізації проєкту 'Добре' (USAID) в Україні щодо навчання представників місцевих громад.

Вадим Гуцул (к.ю.н., директор юридичного департаменту, Міністерство розвитку громад та територій України) окреслив статегічні напрями розвитку у воєнний та поствоєнний період, зазначивши, що роботи буде чимало, але ми неодмінно впораємся.

Олена Горобець (волонтерка, координаторка Гуманітарного центру ГО «Територія успіху») розповіла як з волонтерської ініціативи декількох осіб утворилась команда, що поступово переросла в громадську організацію, що на сьогодні повноцінно функціонує за законами менеджменту і налічує в своєму складі понад 100 осіб.

Володимир Люлька (начальник Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Полтавській та Кіровоградській областях) наголосив на особливостях публічної служби в умовах воєнного стану, відзначив необхідність подальшого вивчення та адаптації європейського досвіду, підкреслив, що в сучасних нових безпрецедентних умовах та ситуації невизначеності фахівці й керівники публічної служби повинні дуже швидко приймати управлінські рішення.

Світлана Балакірєва (керуюча справами виконавчого комітету, Кропивницька міська рада) відзначила актуальність розвитку наукової діяльності, спрямування досягнень науки на вирішення нагальних соціально-економічних питань сьогодення, важливість підготовки молодих фахівців, які є і надалі будуть затребувані у різних галузях економіки міста.

Олександр Гавриленко (директор Агенції регіонального розвитку Кіровоградської області) підкреслив наявність структурних і територіальних зрушень в економіці, зумовлених реаліями сьогодення, важливість сприяння розвитку підприємництва та спрямування зусиль усіх суб'єктів економічної діяльності на відновлення економічної рівноваги.

Лариса Цандекова (начальник Управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області) відзначила, що для відбудови нашої країни необхідно велика кількість фахівців, молодих спеціалістів, які і готує наш навчальний заклад, оскільки багаторічна співпраця має позитивні результати. Олександр Коломоєць (к.ю.н., доцент, провідний фахівець з організації наукової роботи відділу забезпечення діяльності, Кіровоградський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України) наголосив, що в майбутньому зростатимуть обсяги експертних оцінок з метою реалізації проектів з відбудови різних галузей економіки, отже, і необхідність у відповідних фахівцях.

Світлана Соломаха (в.о. директора Департаменту економічного розвитку і торгівлі Кіровоградської обласної державної адміністрації )наголосила на важливості подальшого сприяння економічному розвитку регіону, поліпшення соціально-економічних показників, продовження активної співпраці з усіма категоріями стейкхолдерів у цьому напрямі.

Учасники неодноразово підкреслювали важливість відновлення нашої країни, при цьому підхід до відбудови має ґрунтуватися на новітніх реаліях та інноваційних засадах, що дозволить сформувати сучасну модернізовану державу.

А саме для цього потрібні сучасні фахівці, яких готує і ЦНТУ. Щиро вдячні всім учасникам, організаторам та всім, хто долучився до такого необхідного заходу.

Наближаймо перемогу по всім фронтам!

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

Фото Фото Фото Фото Фото Фото Фото Фото Фото Фото Фото Фото Фото Фото
© 2022 KNTU