Вітаємо викладача нашої кафедри Ilona Tsarenko

Комітет з державних премій України в галузі науки і техніки постановив призначити (або продовжити) стипендії Президента України та Кабінету Міністрів України для молодих вчених у період з травня 2020 року по жовтень 2020 року. Зокрема, призначено або продовжено виплату 265 стипендій за квотою Міністерства освіти і науки України. Серед стипендіатів від МОН є представник Центральноукраїнського національного технічного університету – старший викладач кафедри економіки, менеджменту та комерційної діяльності, к.е.н. Ілона Царенко Ilona Tsarenko. Загалом у переліку вищезгаданих стипендіатів лише двоє молодих науковців з Кіровоградської області: це науковці ЦНТУ та Льотної академії Національного авіаційного університету.

Нагадаємо, нещодавно Ілона Царенко перемогла у конкурсі на здобуття премії молодим науковцям від Кіровоградської ОДА та Кіровоградської обласної ради.

На фото Ілона Царенко під час стажування в Технічному університеті Кошице як лауреат Національної стипендіальної програми Словацької Республіки (SAIA).

© 2022 KNTU