Cтали учасниками практичної лекції |
|
Міні навігація▲
Головна сторінка Про кафедру - Загальна інформація про кафедру - Склад кафедри Абітурієнту - Правила прийому - Буклет про кафедру Студенту - Розклад занять - Розклад консультацій Наші випускники Контакти Мапа сайту Вчора наші студенти, зокрема, ОПП «Менеджмент ІТ у глобальному бізнес-середовищі» та викладачі кафедри ЕМКД стали учасниками практичної лекції, що проводилася за сприяння Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати. Лекцію провів досвідчений бізнес-консультант Денис Купраш, поспілкувалися на тему застосування штучного інтелекту, важливості аналізу рекламних кампаній за допомогою ШI, який дозволяє ефективно визначати найбільш прибуткові стратегії. Також обговорили важливість налаштування сторінок у соціальних мережах, щоб залучити цільову аудиторію та збільшити конверсію, створення чат-ботів, які допомагають автоматизувати комунікацію з клієнтами та покращують їхнє враження від обслуговування. Загалом, ця розмова відкрила для здобувачів нові можливості використання штучного інтелекту у сфері глобального бізнесу. 🚀 ![]() ![]() ![]() |