Успішне ведення бізнесу |
|
Міні навігація▲
Головна сторінка Про кафедру - Загальна інформація про кафедру - Склад кафедри Абітурієнту - Правила прийому - Буклет про кафедру Студенту - Розклад занять - Розклад консультацій Наші випускники Контакти Мапа сайту Успішне ведення бізнесу потребує постійного оновлення знань. Гарант ОПП «Менеджмент ІТ у глобальному бізнес-середовищі» к.е.н., доц. Оля Горпинченко та викладач кафедри ЕМКД Тетяна Тушевська відвідали тренінг, що проводився Центром підтримки підприємництва на тему: «Face control: читай людей по обличчю». На зустрічі дізналися багато корисної, практичної інформації, яка буде застосовуватися для оновлення окремих тем з предмету «Психологія розвитку та самомеджмент» на згаданій освітній програмі. Оскільки фізіогноміка - це важливий інструмент в сучасному світі. Чому це корисно для бізнесу, зокрема в ІТ сфері та роботі онлайн? Вміння "читати" людей може стати цінним інструментом у веденні бізнесу та спілкуванні з партнерами та клієнтами, може допомогти в підборі співробітників, адже вони можуть вказувати на певні характерні риси особистості. В онлайн роботі знання фізіогноміки може бути корисним інструментом для виявлення невербальних сигналів під час відеоконференцій та спілкування в онлайн середовищі. Щиро вдячні спікеру заходу Наталії Марченко, організаторам за можливість долучитися та отримати нові знання. |