День Відкритих Дверей |
|
Міні навігація▲
Головна сторінка Про кафедру - Загальна інформація про кафедру - Склад кафедри Абітурієнту - Правила прийому - Буклет про кафедру Студенту - Розклад занять - Розклад консультацій Наші випускники Контакти Мапа сайту 18-19 квітня 2024 року з 10-00 до 16-00 чекаємо на День Відкритих Дверей! На учнів 9-11 класів чекатиме святкова програма, виставка, презентації спеціальностей, екскурсія навчальним закладом. Гарантуємо профорієнтаційну допомогу та консультацію щодо вступу. Захід заплановано в рамках проєкту #Хочу_тут_вчитись спільно з Представниками Донецького національного медичного університету, Кропивницького інженерного фахового коледжу ЦНТУ, Кропивницького аграрного фахового коледжу, Центральноукраїнського вищого професійного училища імені Миколи Федоровського, Державного навчального закладу «Кропивницький професійний ліцей побутового обслуговування» та Кропивницького професійного ліцею Кіровоградської обласної ради. Телефони для довідок:
|