Cтартувало навчання для викладачів |
|
Міні навігація▲
Головна сторінка Про кафедру - Загальна інформація про кафедру - Склад кафедри Абітурієнту - Правила прийому - Буклет про кафедру Студенту - Розклад занять - Розклад консультацій Наші випускники Контакти Мапа сайту Сьогодні, 1 квітня 2024 року, стартувало навчання для викладачів у рамках курсу «Менеджмент у продуктовому ІТ» від нашого традиційного партнера – компанії «Genesis» 🤝🤝🤝! Викладачі кафедри ЕМКД із задоволенням долучилися до даного курсу, який є вже третім (попередні курси «Створення та розвиток ІТ-продуктів» і «Маркетинг ІТ-продуктів» були успішно впроваджені для здобувачів кафедри), а меморандум про співпрацю був укладений ЦНТУ із ГО «Освітня фундація продуктового ІТ» ще у серпні 2022 року 🫶🫶🫶! Контент курсу є:
Сподіваємося отримати нові, цінні та актуальні знання, а в подальшому – впровадити їх у навчальний процес кафедри ЕМКД 🎓🎓🎓! Далі буде)))👌👌👌 ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |