Вітаємо нашу колегу |
|
Міні навігація▲
Головна сторінка Про кафедру - Загальна інформація про кафедру - Склад кафедри Абітурієнту - Правила прийому - Буклет про кафедру Студенту - Розклад занять - Розклад консультацій Наші випускники Контакти Мапа сайту 🥳Вітаємо нашу колегу, шановну 🌸Oksana Storozhuk, доцента кафедри ЕМКД із врученням їй премії Кіровоградської обласної ради та обласної державної адміністрації за підготовку переможця конкурсу Малої академії наук та з нагоди Дня працівників освіти!!! Фото з сайту МАН ![]() ![]() ![]() |