Сьогодні дуже продуктивний початок робочого тижня |
|
Міні навігація▲
Головна сторінка Про кафедру - Загальна інформація про кафедру - Склад кафедри Абітурієнту - Правила прийому - Буклет про кафедру Студенту - Розклад занять - Розклад консультацій Наші випускники Контакти Мапа сайту Сьогодні дуже продуктивний початок робочого тижня, багато приємних подій, якими хочеться поділитися у наш буремний час, а ми впевнені, що Ви порадієте разом з нами Притримаємо інтригу і поділимося з Вами першою нашою подією: Професора нашої кафедри Олександр Левченко було відзначено від імені Міської ради та Виконавчого комітету м.Кропивницький з нагоди Ювілею та за високі досягнення в професійній діяльності, внесок в розвиток нашого міста. Як зазначила Svetlana Balakireva керуюча справами виконавчого комітету, Олександр Миколайович сприяв підвищенню добробуту міста ще під час депутатської діяльності та у складі виконавчого комітету міської ради. Вітаємо Ювіляра з почесною відзнакою! Слідкуйте за нашими новими☺️ |