Дорогі наші здобувачі, колеги, друзі від щирого серця хочемо привітати Вас усіх з Новорічними святами! |
|
Міні навігація▲
Головна сторінка Про кафедру - Загальна інформація про кафедру - Склад кафедри Абітурієнту - Правила прийому - Буклет про кафедру Студенту - Розклад занять - Розклад консультацій Наші випускники Контакти Мапа сайту Дорогі наші здобувачі, колеги, друзі від щирого ♥️серця хочемо привітати Вас усіх з 🎄Новорічними святами!🎄 Наше життя сповнене новими викликами, в умовах воєнної агресії проти нашої країни наш університет, кафедра економіки, менеджменту та комерційної діяльності продовжує виконувати свою основну місію - навчати нове покоління українців, здійснюючи підготовку висококваліфікованих фахівців. В році, що минає 👩🏻🎓🧑🏻🎓колектив кафедри показав чудові результати професійної діяльності, зокрема, було акредитовано магістерську програму, проведено ряд науково-практичних заходів, наші здобувачі брали участь у міжнародних стажуваннях, викладачі кафедри підвищували свою кваліфікацію, активно брали участь у різних волонтерських заходах для підтримки ЗСУ🇺🇦, кафедрою проведено ряд розважально-інтелектуальних заходів, відновлено традиції спортивно-оздоровчого спрямування та багато іншого, що залишиться в гарних спогадах викладачів та здобувачів кафедри ЕМКД. Тож дорогі наші друзі, ми щиро бажаємо Вам хай НОВИЙ 2024 рік принесе всім нам таку омріяну 👊ПЕРЕМОГУ!!!🇺🇦 Затишку та добробуту Вашим оселям, реалізації нових планів та мрій, звичайно міцного здоровʼя! 💫З ПЕРЕМОЖНИМ Новим Роком!💫 ![]() |